O nas

Zapraszamy do Ośrodka Abundia zaledwie 80 metrów od plaży.

Zapraszamy do naszych domków letniskowych położonych w uroczym zakątku Rewala wśród starych dębów,zaledwie 80 m od pięknej, piaszczystej i rozległej plaży Wybrzeża Rewalskiego. Dzięki takiemu położeniu naszych domków nasi Goście mogą poczuć morską bryzę, posłuchać szumu fal i szelestu liści. Do zejścia na plażę prowadzi piękna Aleja Różana, drugie zejście tuż obok jest łagodne (zjazd)po którym można zjechać nawet wózkiem dziecięcym.
Na terenie naszego ośrodka przygotowaliśmy dla najmłodszych mini plac zabaw w postaci zjeżdżalni, huśtawek, piaskownicy, domku , trampoliny i ping-ponga.Lato... Słońce... Morze... Plaża... i nie tylko, bo też całe mnóstwo innych atrakcji znajdziecie w uroczym miasteczku jakim jest Rewal

Tutaj każdy stosownie do nastroju znajdzie przestrzeń do wypoczynku w samotności bądź rozrywki i zabawy w gronie przyjaciół i rodziny.

Są tutaj szerokie plaże, szlaki rowerowe i piesze, organizowane są zabawy i turnieje, koncerty gwiazd, wieczory kabaretowe, przejażdżki ciuchcią "Retro" czy też Akademia Słońca. W niedalekiej odległości znajdują się restauracje, kawiarenki, smażalnie ryb i stołówki specjalizujące się w domowych obiadach.

Jesteśmy przekonani, że w takim otoczeniu wypoczynek będzie udany, mile będziecie go wspominać i wrócicie do nas za rok, bo w Rewalu jest rewelacyjnie.